PRACA

Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą geodezyjną, która pracuje nad pozyskaniem intratnych kontraktów na terenie całej Polski.


W związku z tym, że nie dysponujemy odpowiednim zapleczem pracowniczym, nie jesteśmy w stanie obsługiwać wszystkich pozyskanych zleceń. Prace, których chcemy się podejmować, w większości przypadków pochodzić będą z rynku nie objętego zamówieniami publicznymi, a co za tym idzie nie pojawiającymi się na oficjalnej giełdzie zleceń.


Dlatego też poszukujemy firm geodezyjnych, mających odpowiednie zaplecze do wykonywania średniej wielkości zleceń pomiarowych, chętnych do zapoczątkowania współpracy. Na tym etapie zbieramy informacje o zainteresowanych firmach - tak, aby mając podpisany kontrakt być pewnym, że wykonawstwo będziemy mieli zapewnione. Po fazie wstępnej, jaką jest pozytywna odpowiedź na niniejszą wiadomość, będziemy kontaktować się z wybranymi firmami w celu omówienia szczegółów.


Dysponujemy pokaźnym zapleczem nowoczesnego sprzętu, dlatego nie wymagamy od zainteresowanych firm posiadania takowego. Interesują nas kontakty z firmami otwartymi na nowe wyzwania, chętnymi do współpracy, posiadającymi co najmniej jeden, a maksymalnie trzy zespoły pomiarowe.


W razie zainteresowania, prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy do współpracy,
Spectra System Sp. z o.o.